Lektoři a konzultanti

Mgr. Ivana Olivová

Konzultantka a lektorka s mnohaletými zkušenostmi v managementu obchodu (14 let), v oblasti Human Recources ve výrobních a obchodních společnostech do 500 zaměstnanců (11 let) a poradenství v oblasti motivace lidí, zvyšování efektivity a výkonnosti zaměstnanců a snižování nákladů (více jak 10 let).

Paní Olivová má za sebou více jak 25 let manažerských zkušeností v korporátním, mezinárodním i českém prostředí v oblasti výroby, obchodu a služeb, více než 6.000 konzultačních hodin pro malé a střední společnosti po celé v ČR napříč obory a více než 3.500 odškolených hodin firemních tréninků.

Věnuje se strategickému řízení – tvorba business a personálních strategií pro maximalizaci růstu a zvyšování výkonnosti podniku, optimalizaci a reorganizaci firemních procesů, Change Managementu, Leadershipu a Team Developmentu.

Reference: BOSCH DIESEL, s.r.o., AMMERAAL BELTECH, s.r.o., STAALBOEK s.r.o., ABYDOS, s.r.o., PAPCEL, a.s., RIM, a.s., GRASPO, a.s., Pekárna TOPEK, s.r.o., BIGMat Stavebniny s.r.o., KS Program, s.r.o., OPTI, s.r.o., LINGUA CENTRUM, s.r.o.

Petr Krakovský

Od roku 2005 se věnuje poradenství v logistice, projektovém řízení, řízení společností, integrální logistice a logickému auditu. Působil jako výrobní ředitel a plánovač výroby.

Reference: Bohemia Sekt, a.s., Baxter BioScience, s.r.o., Bierhanzel Group, a.s., T-Mobile, a.s., ÚJV Řež a.s.

Ing. Vladimír Vaněk

Věnuje se mediaci a řízení konfliktů, obchodním a manažerským dovednostem. Vystudoval ČVUT v Praze.

Reference: Škoda Auto Mladá Boleslav, Seznam.cz, Živnostenská banka ČB, Státní veterinární správa, Otherm, CzechInvest, EduaGroup,…

Josef Vlk

Lektor, projektový manažer, trenér obchodníků. Během své kariéry působil jako výkonný ředitel společnosti Ready International, s.r.o., obchodní ředitel A. T. Marketing, s.r.o., a jednatel společnosti 100% technology sp. z o. o.

Reference: Česká pojišťovna, Broker Consulting, TUROR, TOP VISION

JUDr. Jiří Kubricht, LL.M.

Právník specializující se na oblast veřejných zakázek a správu obchodních společností.

Reference: Achour ACHOUR & Hájek, s.r.o., Glatzová & Co., Salans, Otidea, a.s.

Ing. Jaroslav Bazala, Ph.D., ALog.

Prezident logistické akademie, zakládající člen Komory logistických auditorů v ČR a na Slovensku, člen americké asociace APICS, majitel společnosti PQL poradenství pro kvalitu a logistiku, s.r.o., působí v oblasti logistiky jako poradce, projektant, lektor a auditor.

Reference: VÍTKOVICE a.s., BONATRANS GROUP a.s., TŘINECKÉ ŽELEZÁRNY a.s., TATRAVAGÓNKA POPRAD a.s., HELLA AUTOTECHNIK s.r.o., BOCHEMIE a.s., KOFOLA a.s., HOPI s.r.o., Ahold s.r.o. a dlouhá řada dalších velkých, středních i malých firem